Popredné marketingové služby pre lekársky a farmaceutický priemysel

8 rokov skúseností so zákazníkmi ako P&G, Kimberly Clark a Pfizer.

Získajte bezplatnú konzultáciu s naším certifikovaným marketingovým špecialistom DVM teraz!

Referencie

Ako pracujeme

Dodržiavanie lekárskych noriem

Na rozdiel od marketingových špecialistov, ktorí majú len všeobecné vzdelanie, pracujeme s certifikovanými špecialistami v lekárskych odboroch.

Výsledky založené na údajoch

Marketingovú stratégiu vyvíjame v súlade s najprísnejšími normami a podľa najnovších taktík.

Marketingové stratégie na mieru

Nepozeráme sa na vás ako na ďalší projekt, ale ako na individuálnu firmu s jedinečnými potrebami. Marketingová stratégia bude prispôsobená vašim obchodným plánom.

Naši partnery

Marketingový špecialista v centre pozornosti ✨

MVDr. Zlatica Luknárová

Predstavujeme vám našu marketingovú špecialistku, DVM Zlaticu Luknárovú, s ktorou už niekoľko rokov spolupracujeme na úspešných projektoch v oblasti medicíny.

Zlatica vyštudovala Veterinárnu univerzitu v Brne, odbor veterinárne lekárstvo.

Pracovala na úspešných projektoch pre klientov ako Pfizer, Tena alebo Leukoplast.

Konajte rýchlo: Tento mesiac sú k dispozícii len 3 konzultácie ZDARMA

Dôverujú nám

Sarah Chaya Presch
Sarah Chaya Presch
DRAGON METRICS
Zobraziť viac
Patrika poznám už nejaký čas a neustále ma ohromuje svojím prístupom. Má naozaj veľké znalosti, pokiaľ ide o všetky aspekty digitálneho marketingu, najmä budovania značky a SEO. Jeho spoločnosť toho zvládne veľa, od maďarského SEO až po produkciu anglických videí, a komunikácia je vždy skvelá. Takže ak to zhrnieme, Patrik je úžasný a vrelo ho odporúčam 🙂
Roman Okoličány
Roman Okoličány
DEKRA
Zobraziť viac
Spoluprácu so spoločnosťou Teapot hodnotím veľmi pozitívne. Sme na rovnakej vlnovej dĺžke a vždy s nimi nájdem spôsob, ako vyriešiť výzvy, ktoré mi prináša život v podnikaní. Spolupracujeme aj na zosúladení spokojnosti zákazníkov a plnenia našich obchodných cieľov so spokojnosťou šéfa, čo nie je vždy najľahšia kombinácia. Vďaka nim dosahujeme skvelé výsledky.
Peter Halaška
Peter Halaška
CRH GROUP
Zobraziť viac
Profesionálny prístup a kvalita. Tím ľudí, ktorí vám ponúknu množstvo zaujímavých nápadov na propagáciu vašej spoločnosti.
Barbora Gschwengová
Barbora Gschwengová
BEZREALITKY.CZ
Zobraziť viac
Patrik stelesňuje pozoruhodnú kombináciu intríg a odborných znalostí v oblasti marketingu. V uplynulých rokoch sa naše profesionálne cesty spojili v priekopníckom realitnom start-upe na Slovensku. Pri tejto príležitosti som sa ocitla v úlohe klienta, čo sa ukázalo ako nesmierne užitočné. Jeho strategické vedenie a šikovná koordinácia boli kľúčové pre napredovanie našej značky.
Predošlé
Ďalšie

Spomínali nás

Blogová sekcia