Služby

Vitajte v službe Teapot, kde vaše digitálne sny vzlietnu. Ponorte sa do nášho balíka služieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby vás pozdvihli, zaujali a nadchli!

Ako pracujeme

Dodržiavanie lekárskych noriem

Na rozdiel od SEO špecialistov, ktorí majú len všeobecné vzdelanie, spolupracujeme s certifikovanými špecialistami v lekárskych odboroch.

Výsledky založené na údajoch

Stratégiu SEO vyvíjame v súlade s najprísnejšími normami a najdôležitejšími algoritmami spoločnosti Google, ako je napríklad aktualizácia Medic Update.

Stratégie SEO na mieru

Nepozeráme sa na vás ako na ďalší projekt, ale ako na individuálnu firmu s jedinečnými potrebami. Stratégia SEO bude prispôsobená vašim obchodným plánom.

01.

Budovanie prepojení

Chcete sa šplhať po sieti ako Spider-Man na Manhattane? V spoločnosti Teapot naše stratégie budovania odkazov posúvajú vašu webovú stránku po digitálnej oblohe, spájajú vás s najväčšími a najjasnejšími miestami na webe a zabezpečujú, že vás uvidia správni ľudia v správnom čase!

digitalna-agentur

02.

Tvorba webových stránok

Predstavte si digitálny hrad postavený len pre vašu značku. Ako prémiový partner spoločnosti Shoptet vytvára spoločnosť Teapot úžasné, používateľsky prívetivé webové stránky, ktoré sú rovnako funkčné ako úžasné. Či už predávate ponožky, alebo softvér, vaša online prezentácia sa bude vynímať!

03.

Značka zamestnávateľa

Povedzme si to na rovinu: vaša spoločnosť je chladnejšia ako ľadový medveď v slnečných okuliaroch a je načase, aby to svet vedel. Služby spoločnosti Teapot v oblasti budovania značky zamestnávateľa premenia vašu firemnú kultúru na konkurenčnú výhodu a prilákajú špičkové talenty rýchlejšie, ako sa video s mačkou stane virálnym!

04.

Sociálne médiá

Sú vaše sociálne médiá viac „ach jaj“ ako „všetko dobré“? Nebojte sa! Spoločnosť Teapot ponúka svižné stratégie sociálnych médií, ktoré určite rozšíria príbeh vašej značky široko-ďaleko a zabezpečia, že sa o vás bude hovoriť v meste a potom v každom meste!

05.

SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Snívate o tom, že výsledky vyhľadávania doplníte ako čerešničku na zmrzlinovom pohári? Vďaka odborným znalostiam spoločnosti Teapot v oblasti SEO dosiahneme, že vaša stránka bude stúpať v rebríčkoch vyhľadávačov rýchlejšie ako horolezci na Everest. Pripravte sa na to, že budete na vrchole sveta!

marketingova-strategia
PROFESIONÁLI
Vložili sme naše 🩵 do nášho práca

V spoločnosti Teapot nám nejde len o kliknutia a kódy, ale o prepojenia. Každý projekt je poháňaný našou vášňou a osobnou starostlivosťou, vďaka čomu každý detail odráža ducha a ambície vašej značky.