O našej spoločnosti

Zoznámte sa s čajníkom: Nie je to vaša priemerná marketingová agentúra. SEO a PPC okoreníme štipkou kreativity a inovácií. Od roku 2016 v Londýne, Bratislave a Prahe.

Čo robíme

V spoločnosti Teapot zvyšujeme viditeľnosť vašej značky prostredníctvom špecializovaných stratégií SEO a PPC, ktoré sú prispôsobené na dosiahnutie vášho digitálneho úspechu. Náš tím odborníkov vytvára cielené kampane, ktoré zvyšujú angažovanosť a odlišujú vás v konkurenčnom prostredí online.

Prispôsobujeme sa neustále sa meniacim digitálnym trendom a zameriavame sa na výsledky založené na údajoch. Náš záväzok k inováciám zaručuje, že vaše marketingové stratégie budú nielen spĺňať súčasné štandardy, ale aj predvídať budúci vývoj, aby ste boli vpredu.

Clients
0
Projects
0
Years of Experience
0
Cups of Tea
0

Naše poslanie

Naším poslaním je poskytovať špičkové marketingové stratégie, ktoré našich klientov posúvajú za hranice ich cieľov. Zameriavame sa na vytváranie významných a merateľných vplyvov prostredníctvom prispôsobených a účinných digitálnych marketingových riešení.

Ceníme si transparentnosť a snažíme sa vytvárať trvalé vzťahy s našimi klientmi, pričom naše stratégie vychádzajú z hlbokých znalostí odvetvia. Tento záväzok definuje náš individuálny prístup, vďaka ktorému je spoločnosť Teapot lídrom v oblasti digitálneho marketingu.

Pracujme spoločne

PPC Specialist

Junior

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page from when looking at it layout. The point of using Lorem Ipsum looking at it layout.

Nemôžete nájsť pozíciu, ktorú hľadáte?

Nebojte sa, aj tak sa nám ozvite, vždy hľadáme skvelých členov tímu, ktorí sa k nám pridajú.