Kto sme?

My sme Teapot

Raz sa marketér a kreatívec stretli pri šálke čaju a spoločne vytvorili Teapot.

Teapot kombinuje digitálny marketing, 3D grafiku a vizuálne efekty do jedného. To Vám vyrazí dych, ale tiež prinesie peniaze.

Juniorov sme už našli, no chýba nám ešte minimálne jeden šikovný človek, ktorý bude náš obchodný zástupca.

Ukáž čo vieš, dostaneš odmenu
Stráv tu s nami pár hodín, dostaneš kávu
Buď kamoš a budeme chodiť aj na pivo

Kto vlastne sme?

Sme malá digitálna agentúra, ktorá sa doteraz venovala malým a stredným klientom.

Riešime SEO, sociálne siete, PPC i komplexné kampane.
Vieme robiť dokonca 3D grafiku a máme aj divný prototyp 3D skenera.

Nevieme ti ponúknuť stolný futbal ani all inclusive teambuilding na Seychelách, sme však partia fajn mladých ľudí, máme kávovar a chodíme na divné obedy.
U nás budeš mať priestor na sebarealizáciu, ak budeš chcieť. V prípade, že budeš iniciatívny odmeníme ťa nielen pochvalou.

Klientov máme v rôznych segmentoch: od automobilového, cez stavebníctvo, finančníctvo až po bývanie, takže stereotyp rozhodne nehrozí!

Aká bude náplň práce?

„Inteligenta sa dá presvedčiť, menej múdreho treba prehovoriť.”

Ak dokážeš vyargumentovať Talianovi, že pizza Hawaii je topka, frajerku presvedčiť, že pivo aj s partiou je skvelou náhradou plánovanej večere vo dvojici a mamu ubezpečiť, že už naozaj nepotrebuješ ďalší rezeň, si náš.

Začínal si na základke zábavkou s vytáčaním (čísel) cudzích ľudí? Obvolal si na strednej všetky baby z ročníka, keď si potreboval nájsť partnerku na ples? Dodnes si vymýšľaš originálne pozdravy pri zodvihnutí hovoru? Ak máš mobil vždy po ruke a správny argument na jazyku, si náš.

Hľadáme totiž niekoho, kto bude pre nás svojím umom, šikovnosťou, schopnosťou spontánnej argumentácie a dôvtipom získavať tých najlepších z daného sektoru.

Cítiš sa? Tak nám zavolaj a presvedč nás, že sa oplatí vybrať spomedzi životopisov práve ten tvoj. Ak sa ti to podarí, si náš. A my si svojich fakt hýčkame.

Aká sú naše požiadavky?

– Nepotrebuješ plavecký kurz, no mal by si vedieť plávať vo vodách biznisu, budeš totiž oslovovať nových zákazníkov.

–  Nemusíš byť jasnovidec a vedieť čítať myšlienky, no pochopiť, akým štýlom viesť s daným človekom rozhovor by si vedieť mal.

– Nehľadáme terapeuta s doktorátom z psychológie, no výber správne smerovaných argumentov by si zvládať mohol.

– Nemusíš byť marketér a kreatívec, to my sme tí, čo tvoríme a vymýšľame (napríklad aj obchodné plány a ciele), no ty by si sa mal podieľať na ich plnení.

Že nie si zrovna majster s tridsaťosemročnými skúsenosťami a ocenením Obchoďák roka? Sme s tým úplne ok, radi ti dáme šancu, i keď si mladý a začínaš. Stačí mať drajv a ambíciu. A možno ešte vedieť, kedy čo brať vážne a kedy ísť do vecí s humorom.:-)

Čo na oplátku ponúkame?

Nie sme medzinárodná rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, sme menšia slovenská digitálna agentúra, no namiesto prázdnych rečí máme plný kancel super ľudí (za predpokladu, že zrovna nie je lockdown), zaujímavých klientov z rôznych odvetví a chuť sa posúvať ďalej, áno, i s tvojou pomocou.

A čo ti teda dáme, nech vieš z tejto práce vyťažiť maximum?

databázu (áno, predom vytvorenú databázu pre easy začiatky)

telefón (lebo to je samozrejmosť, či nie?)

notebook ( nebudeš si predsa nosiť vlastný… ale ak by si na tom trval, why not?)

školenia (máme senior sales manažéra s 9 rokmi praxe a ten sa má o čo podeliť)

možnosť kariérneho rastu (Keď bude málo chvíľ trápneho ticha a veľa nových klientov, spravíme z teba teamleadera. Alebo prezidenta. Whatever.😉)

 – Netflix (aby si si mohol pozrieť všetkých týchto 6 filmov na nakopnutie motivácie)

Spotify (… a vypočuť tieto podcasty)

– kolektív ľudí, s ktorými keď si sadneš, budeš môcť sedieť i pri obedoch a raňajkách v kuchynke či popracovnom pive niekde na teraske. My si s tebou sadneme radi.

Ak máš presah do iných marketingových sfér, je to pre nás obrovskou výhodou.
Vždy je dobre, keď si k projektu sadne viac hláv. Veď pozri instagram… ✨

Platové ohodnotenie od 650 až do 3000 €. Záleží od množstva odvedenej práce a tvojej šikovnosti.
Presvedčíš nás?

Pošli CVčko, motivačný list alebo čokoľvek iné, čo nás zaujme. Ak máš otázky, píš na jana@teapot.sk a ak si chceš zvýšiť šance, rovno nás presvedč po telefóne na 0904 196 006.

V prípade, že budeš posielať mail, uveď prosím do predmetu okrem iného | Obchodný zástupca uchádzač, ušetríš nám kopu práce 👉👈

Na teambuildingy radi nosíme ríbezlák, vianočku, lievance či chutné koláčiky – a to proste chceš!