Kto sme?

My sme Teapot

Raz sa marketér a kreatívec stretli pri šálke čaju a spoločne vytvorili Teapot.

Teapot kombinuje digitálny marketing, 3D grafiku, vizuálne efekty a ešte čosi, do jedného. To našim klientom nie len vyráža dych, ale aj zarába peniaze. Takže ak chceš byť cool aj bohatý – let us know.

Pošli CVčko, motivačný list alebo čokoľvek iné, čo nás zaujme. Ak máš otázky, píš na jana@teapot.sk a ak si chceš zvýšiť šance, rovno nás presvedč po telefóne na 0944 196 006.

V prípade, že budeš posielať mail, uveď prosím do predmetu okrem iného | Obchodný zástupca uchádzač, ušetríš nám kopu práce 👉👈

Na teambuildingy radi nosíme ríbezlák, vianočku, lievance či chutné koláčiky – a to proste chceš! 

Aká bude náplň práce?

„Inteligenta sa dá presvedčiť, menej múdreho treba prehovoriť.“

Ak dokážeš vyargumentovať Talianovi, že pizza Hawaii je topka, frajerku presvedčiť, že pivo aj s partiou je skvelou náhradou plánovanej večere vo dvojici a mamu ubezpečiť, že už naozaj nepotrebuješ ďalší rezeň, si náš.

Začínal si na základke zábavkou s vytáčaním (čísel) cudzích ľudí? Obvolal si na strednej všetky baby z ročníka, keď si potreboval nájsť partnerku na ples? Dodnes si vymýšľaš originálne pozdravy pri zodvihnutí hovoru? Ak máš mobil vždy po ruke a správny argument na jazyku, si náš.

Hľadáme totiž niekoho, kto bude pre nás svojím umom, šikovnosťou, schopnosťou spontánnej argumentácie a dôvtipom získavať tých najlepších z daného sektoru.

Cítiš sa? Tak nám zavolaj a presvedč nás, že sa oplatí vybrať spomedzi životopisov práve ten tvoj. Ak sa ti to podarí, si náš. A my si svojich fakt hýčkame.

Aká sú naše požiadavky?

– Nepotrebuješ plavecký kurz, no mal by si vedieť plávať vo vodách biznisu, budeš totiž oslovovať nových zákazníkov.

–  Nemusíš byť jasnovidec a vedieť čítať myšlienky, no pochopiť, akým štýlom viesť s daným človekom rozhovor by si vedieť mal.

– Nehľadáme terapeuta s doktorátom z psychológie, no výber správne smerovaných argumentov by si zvládať mohol.

– Nemusíš byť marketér a kreatívec, to my sme tí, čo tvoríme a vymýšľame (napríklad aj obchodné plány a ciele), no ty by si sa mal podieľať na ich plnení.

Že nie si zrovna majster s tridsaťosemročnými skúsenosťami a ocenením Obchoďák roka? Sme s tým úplne ok, radi ti dáme šancu, i keď si mladý a začínaš. Stačí mať drajv a ambíciu. A možno ešte vedieť, kedy čo brať vážne a kedy ísť do vecí s humorom…

Čo na oplátku ponúkame?

Nie sme medzinárodná rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, sme menšia slovenská digitálna agentúra, no namiesto prázdnych rečí máme plný kancel super ľudí (za predpokladu, že zrovna nie je lockdown), zaujímavých klientov z rôznych odvetví a chuť sa posúvať ďalej, áno, i s tvojou pomocou.

A čo ti teda dáme, nech vieš z tejto práce vyťažiť maximum?

databázu (áno, predom vytvorenú databázu pre easy začiatky)

telefón (lebo to je samozrejmosť, či nie?)

notebook ( nebudeš si predsa nosiť vlastný… ale ak by si na tom trval, why not?)

školenia (máme sa predsa o čo podeliť)

možnosť kariérneho rastu (Keď bude málo chvíľ trápneho ticha a veľa nových klientov, spravíme z teba teamleadera. Alebo prezidenta. Whatever.😉)

 – Netflix (aby si si mohol pozrieť všetkých týchto 6 filmov na nakopnutie motivácie)

Spotify (… a vypočuť tieto podcasty)

– kolektív ľudí, s ktorými keď si sadneš, budeš môcť sedieť i pri obedoch a raňajkách v kuchynke či popracovnom pive niekde na teraske. My si s tebou sadneme radi.

A koľko platíme?

Platové ohodnotenie od 1000 až do 2500 €. Záleží od množstva odvedenej práce a tvojej šikovnosti.
Presvedčíš nás?

Kto vlastne sme?

Sme malá digitálna agentúra, ktorá sa venuje najmä stredným klientom.

Riešime SEO, sociálne siete, PPC i komplexné kampane.
Zameriavame sa najmä na to, aby sme ponúkali riešenia pre business a nie len pre klince.

Nevieme ti ponúknuť stolný futbal ani all inclusive teambuilding na Seychelách, sme však partia fajn mladých ľudí, máme kávovar a chodíme na divné obedy.
U nás budeš mať priestor na sebarealizáciu, ak budeš chcieť. V prípade, že budeš iniciatívny odmeníme ťa nielen pochvalou.

Klientov máme v rôznych segmentoch: od automobilového, cez stavebníctvo, finančníctvo až po bývanie, takže stereotyp rozhodne nehrozí!

Pst… aktuálne jednáme s pivovarom 🍻