Kto sme?

My sme Teapot

Raz sa marketér a kreatívec stretli pri šálke čaju a spoločne vytvorili Teapot.

Teapot kombinuje digitálny marketing, 3D grafiku a vizuálne efekty do jedného. To Vám vyrazí dych, ale tiež prinesie peniaze.

Hľadáme tvorcu chrumkavých PPC.

Ukáž čo vieš, dostaneš odmenu
Stráv tu s nami pár hodín, dostaneš kávu
Buď kamoš a budeme chodiť aj na pivo

Kto vlastne sme?

Sme malá digitálna agentúra, ktorá sa doteraz venovala malým a stredným klientom.

Venujeme sa SEO, sociálnym sieťam, PPC i komplexným kampaniam.
Vieme robiť dokonca 3D grafiku a máme aj divný prototyp 3D skenera.

Nevieme ti ponúknuť stolný futbal a all inclusive teambuilding v Tatrách, sme však partia fajn mladých ľudí, máme kávovar a chodíme na divné obedy.
U nás budeš mať priestor na sebarealizáciu, ak budeš chcieť. V prípade, že budeš iniciatívny budeš odmenený nie len pochvalou.

Klientov máme v rôznych segmentoch, od automobilového, cez stavebníctvo, finančníctvo až po bývanie, takže stereotyp rozhodne nehrozí!

Aká bude náplň práce?

Ok, pozornosť už máme a teraz vážne – ak si kráľom digitálnych dát, potrebujeme ťa. Najlepšie hneď. Čo budeš u nás? Plánovať, cieliť, optimalizovať a reportovať kampane. Komunikovať s accountom a pripravovať podklady pre klientov, riešiť sponzorované kampane na sockách. Tvoj pohľad a odporúčania oceníme tiež pri tvorbe stratégií. Ak sa nám pekne postaráš o PPCčka, my sa postaráme o to, aby ti u nás bolo dobre. A neboj, platiť ťa nebudeme za kliky. Leda, že by si dal sto na jednej ruke….

Aká sú naše požiadavky?

– vyžadujeme skill v Google Ads, Facebook Business Manager, Google Analytics a Tag Manager. Určite poteší aj prehľad v Google My Business, Ahrefs, Skliku, Hotjari a Zapieri príp. inej službe na prepájanie systémov, no a ak by si prihodil skúsenosti s Google Data Studio a GA4, rozložíme ti od dverí až k pracovnému miestu červený koberec, dáme si vyhotoviť olejomaľbu s tvojou podobizňou na stenu v kuchynke, budeme ti s úctou onikať – alebo to proste oceníme, no…

– mal by si mať skúsenosti s kampaňami vo vyhľadávaní a obsahovej sieti, spravovaním kampaní pre eshopy, tvorbou i využívaním publík a konverzií v Google Ads a na Facebooku, no a tiež správou kampaní v Business Manageri

– zmysel pre humor a záujem o účasť na skvelých teambuildingoch

Čo na oplátku ponúkame?

Nie sme medzinárodná rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, sme menšia slovenská digitálna agentúra, no namiesto prázdnych rečí máme plný kancel super ľudí (za predpokladu, že zrovna nie je lockdown), zaujímavých klientov z rôznych odvetví, dobrú kávu a milého firemného hafana. Nepracujeme po nociach ani po víkendoch a zmysluplné trávenie voľného času radi podporíme premium účtom na Spotify či Netflixe. V office máme často chutné domáce koláče, robíme si spoločné raňajky, obedy a niekedy aj večere v prírode. A hoci máme slabosť pre čaj, rozhodne nie sme čajoví.

Ak máš presah do iných marketingových sfér, je to pre nás obrovskou výhodou.
Vždy je dobre, keď si k projektu sadne viac hláv. Veď pozri instagram… ✨

Platové ohodnotenie od 720€ donekonečna. Záleží od typu úväzku i množstva odvedenej práce.
Dohodneme sa ?

Pošli CVčko, motivačný list alebo čokoľvek iné, čo nás zaujme. A ak máš otázky alebo nás chceš ohúriť svojimi skúsenosťami, píš mi na jana@teapot.sk.

V prípade, že budeš posielať mail, uveď prosím do predmetu okrem iného | PPC uchádzač, ušetríš nám kopu práce 👉👈

Na teambuildingy radi nosíme ríbezlák, vianočku, lievance či chutné koláčiky – a to proste chceš!