KTO SME?

My sme Teapot

 

 

Raz sa marketér a kreatívec stretli pri šálke čaju a spoločne vytvorili Teapot.

Ak máš aj po absolutóriu zo svojej Alma Mater pretrvávajúce PTSD a v novej práci nábeh na syndróm vyhorenia, si presne to čo hľadáme!

 

Ukáž čo vieš, dostaneš odmenu
Stráv tu s nami pár hodín, dostaneš kávu
Buď kamoš a budeme chodiť aj na pivo

💻 ČO?

Hľadáme nového parťáka na pozíciu PPC Špecialista – Junior.

Že nevieš, čo je PPC? Značka ideál!

Všetko ti totiž od piky vysvetlíme, zaškolíme, naučíme, podporíme. A nikto na teba nebude kričať za “blbé” otázky.

PPC je termín používaný v online marketingu pre označenie platenej reklamy na internete. A ty v nej môžeš byť špeciali(s)ta.

 

⛓️ AKO?

Plný úväzok.

Žiadne nočné, víkendy, pohotovosti, 24/7 dostupnosti na telefóne, obštrukcie lebo po 10 rokoch preventívka u obvodnej by sa už aj patrilo.

A to se vyplatí!

 

💸 KOĽKO?

1.000€ na TPP. Alebo 1.200€ na faktúrku.

A to je len začiatok.

 

🤔 PREČO?

Lebo z teba spravíme z úplneho laika s tabuľkovým platom ppč PPC s perspektívou veľmi rýchleho veľmi kariérneho veľmi rastu. A tá hypotéka sa sama nezaplatí. #skyisthelimit

Okrem toho sme mladý dynamický starý statický kolektív a namiesto prázdnych rečí ako bude dobre nevesty máme kancel plný super ľudí, ktorí svoju prácu milujú. Nie preto, že ju vyštudovali (pozdravuje šéf diplomat a šéfová veterinárka), ale preto, že ich baví a bytostne napĺňa.

 

🦄 “JA SOM INÁ AKO OSTATNÉ!”

Nepracujeme po nociach ani po víkendoch, na to sa máme príliš radi. Robíme si spoločné raňajky, teambuildujeme nenásilným spôsobom na báze povinnej dobrovoľnosti, po robote spoločne vybiehame na čapované chladené alebo kuchtíme na firemnej jednoplatničke varené červené – fantázii ani promile sa (po pracovnej dobe) medze nekladú. A hoci máme slabosť pre čaj, kávovar v office fičí dvojzmennú prevádzku.

Ak budeš mať blbý deň, k dispozícii je aj štvornohý agentúrny maskot Trial – kríženec borderkólie a čohokoľvek, čo sa s danou borderkóliou na pár minút obšťastnilo. Pri mojkaní drží jak hluchý dvere, odporúča 10/10 animoterapeutov.

Zmysluplné trávenie voľného času radi podporíme firemným premium účtom na Spotify či Netflixe.

 

🧠 ČO BY SI MAL(A) VEDIEŤ?

Rozmýšľať!!! That’s all.

Skill ťa naučíme. Byť systematický, uvažovať komplexne, spájať si súvislosti, vyvodzovať logické závery, pracovať v tíme, neísť na prvú dobrú a nerozmýšľať 🍑 potrebuješ zvládnuť od prirodzenia.

 

🕊 AKO POSLAŤ HOLUBA?

Ak ti naša ponuka po ťažkom dni v práci a večernom scrollovaní internetu s tretím pohárom vína v ruke aspoň trochu vyčarila úsmev na tvári a existenčnú krízu v srdci, ďobni nám svoje CV a pár teplých slov o sebe a pošli na hello@teapot.sk alebo do formulára.

Človek v živote aj tak najviac ľutuje veci, ktoré chcel vyskúšať a nikdy to nespravil, ako tie, ktoré vyskúšal a nevydalo.